Západné Indie je pripravené na “prevzatie celej Indie” vo svetovom semi-finále T20

Darren Sammy povedal, že západné indické krajiny sú pripravené vziať si celý národ, keď chcú z Indie vyradiť zo sveta Twenty20 v Bombaji. Západné Indie medzitým utrpeli v Afganistane šokovú porážku. Ich posledný zápas vo fáze Super 10, aj keď sa už kvalifikovali na semifinále po víťazstve proti Anglicku, Srí Lanke a Južnej Afrike.

Sammy však tvrdí, že jeho tím bude vo štvrtok pripravený Bet365 prekonať formálnu knihu na štadióne Wankhede. “Bude to 15 západoindických hráčov proti tisícom a koľko miliárd tu v Indii.Je to výzva, ktorú sme pripravení čeliť, “povedal kapitán. “Kluci, ktorí predpovedajú výsledky, myslím, že hovoria, že je to 80-20 do Indie, takže sa cíti ako David a Goliáš – ale ľudia majú tendenciu zabudnúť, že David vyhral boj. Je to niečo podobné. ”

Ich batsman Andre Fletcher bol vylúčený s úderom na kohúty, takže Lendl Simmons, ktorý hrá indickú indickú brigádu v Indian Premier League, bol povolaný ako náhradník.

Sammy prijíma s podobnými fanúšikmi Chrisa Gayleho už 36, veľa aktuálneho Bet 365 tímu smeruje do toho, čo by mohlo byť ich posledným Svetovým T20 s cieľom zopakovať triumf 2012 na Srí Lanke. “Ďalší majstrovstvá sveta T20 sú za štyri roky. Svetový vesmírny šéf [Gayle] bude 40 rokov.Budem 36 rokov, takže áno, naozaj sme všetci vložili do tohto turnaja a chalani v šatni sú si vedomí toho, čo je v stávke, “povedal.

” Je to šesť krokov do pohára. Dostali sme štyri, mal sme na ceste [proti Afganistanu], ale my sa odhodíme a krok zajtra bude proti Indii a tešíme sa na to.Myslím, že tento rok by mohol byť rokom pre Západnú Indiu. ”

India, svetová špička vo formáte, vstúpila do šiesteho ročníka turnaja, ktorý vyhral 10 z ich 11 zápasov 2016 a boli považovaní za favoritov fanúšikov, Bet365 bonus opozičných kapitánov a bookmakerov. Západné Indie, majstri 2012, na druhej strane boli zaneprázdnení vyriešením zmluvného sporu so svojím výborom len pár týždňov pred začiatkom a urobili Nehrali ani jeden medzinárodný Twenty20 pred príchodom do Indie. “Problémy pred turnajom, nerešpektovanie nášho tímu T20…veľa sme o tomto tíme povedali a my ako skupina, ktorá nás priniesla Bližšie, “povedal Sammy. “Videli sme veľa proti nám…myslíme si, že sme to proti svetu.Je to len my v našom vlastnom malom kruhu a to je spôsob, akým sme išli a hrali. Zajtra nie je žiadny väčší deň na to, aby som to vyjadril. “India, po celom svete Yuvraj Singh bol vylúčený zo zvyšku súťaže potom, čo krútil členku, zatiaľ čo v zápase proti Austrálii v Mohali. Manish Pandey, medzipodnikový strelec, bol schválený ako náhrada ICC.

Riaditeľ tímu Indie Ravi Shastri tvrdí, že v rámci družstva nemôže byť žiadna spokojnosť, keďže otvoril turnaj s porážkou na Novom Zélande . “Západné Indie sú pravdepodobne jednou z najnebezpečnejších strán v tomto formáte – majú výbušné hráčov a víťazov Bet365 mobil zápasov.Vieme, čo sme proti, ale aj my sme pripravení, “povedal Shastri.” Stále verím, že sme v tomto turnaji hrali iba 70% našich schopností. Existujú oblasti, kde sa môžeme zlepšiť. V semifinále nemôžete závisieť len od jedného alebo dvoch hráčov, potrebujete šesť až sedem hráčov, aby ste vystupovali. Na turnaji sa nám to tak nestalo, takže dúfajme, že toto je začiatok. ”

zdroj: https://www.flickr.com/photos/141606146@N05/35792046956