Unibet kurzové stávkovanie

Unibet kurzové stávkovanieAle teraz, zavesením jedného z mnohých svojich klobúkov a požívaním ocenenia prvého stretnutia britských olympijských športov od ich úspechu v Riu je Lord Coe na bezpečnejšej pôde. Po tom, čo bol bývalý minister športu Hugh Robertson zvolený za jeho Unibet predsedu ako britského olympijského združenia, Coe znižuje podstatne uvoľnenú postavu, ako pred 12 mesiacmi v čase krízy, ktorá priniesla atletiku na novú úroveň.Po štyroch rokoch, kedy sa BOA vrátilo finančne, znížilo náklady a odviedlo ďalšiu zodpovednosť, aby sa zameralo na svoje hlavné poslanie a vrátilo sa z Rio s rekordným medailou, Coe hovorí, že je to správny Unibet čas aby odovzdal obušok na iného bývalého Tory MP.Sir Hugh Robertson nahradiť Sebastian Coe ako predseda BOA Prečítajte si viac

“Nie som veľký veriaci v nekonečnom závese,” povedal o svojom rozhodnutí opustiť BOA po štyroch rokoch ako kreslo. “Tiež som si uvedomil, že to, čo sme urobili v týchto štyroch rokoch, by pravdepodobne definovalo organizáciu už dlhšiu dobu.” Keď sa dohodol na predsedníctve BOA, Coe ešte stále zahĺbil slávu svojej úlohy predsedu Londýna 2012 a premýšľal nad tým, v predsedníctve Medzinárodnej asociácie atletických federácií. “Pravdepodobne by som to Unibet neurobil za normálnych okolností.Je to len to, že to bola organizácia, ktorej som celkom dlhoval všetko, “hovorí o svojom rozhodnutí prevziať úlohu. Priznáva BOA tým, že v roku 1980 povolil svoju zlatú medailu v Moskve tvárou v tvár bojkot a odpor Margaret Thatcherovej k britskému tímu. “Veľkú časť môjho života definovala Moskva. “Vďaka expanzívnemu pôsobeniu svojho Unibet predchodcu Lorda Moynihana, Coe hovorí, že v súvahe je” chronická krehkosť “, keď prišiel.

“Taktiež sme museli prerušiť sviatok do cyklu typu hladomoru.Som rád, že je to prvý štvorček, ktorý sme získali z miesta, kde sme v banke vlastne dostali nejaké peniaze, “hovorí. “Bola to kombinácia nákladov na znižovanie nákladov, ale tiež som rád premýšľal, ak mám nejakú zručnosť, že si najme tých správnych ľudí.” Coe odvrátil úlohu BOA a vrátil ju do cielenej Unibet kurzové stávkovanie misie ako organizácia zodpovedná za doručenie britských športovcov do hier v špičkových podmienkach. Ten tiež najal Bill Sweeney, bývalého manažéra Puma, ako generálneho riaditeľa, ktorý podpísal skupinu sponzorov, ktorí zmiernili finančné problémy. Vzťahy s britskou športovou agentúrou, Unibet ktorá vyčlenila národnú lotériu a pokladala hotovosť do olympijských športov a pomohla podporiť to najlepšie preteky Team GB vo viac ako storočí v Riu, bola tiež obnovená harmóniou po záplave turfových vojen.Na rozhovore, ktorý od Ria prebudil, či kompromisné princípy, ktoré podporili tento olympijský úspech, nejako príliš prešli, Coe je jednoznačný.

“Elitné dedičstvo je silné. Bol som v Dauhe, aby som získal ocenenie Národného olympijského výboru roka a všetci chceli 30 sekúnd nášho času, aby sa pýtali, Unibet ako to urobíme na zemi, “hovorí.

Ak je dedičstvo pre elitné športové zabezpečenie od Londýna 2012 je jasné, obraz na najnižšej úrovni je oveľa viac zmiešaný.Coe, rovnako ako mnohí skvelí bývalí športovci, spadá do inštinktívneho presvedčenia, že existuje spojenie medzi Unibet úspechom najvyššej úrovne a rastom na najnižšej úrovni. “Nie je to priama lineárna rovnica, ale vždy budem inštinktívne cítiť, že Chris Hoy a Victoria Pendleton sú zodpovední za jeden milión ďalších cyklistov od roku 2008 do roku 2012.” V každom športe to nebude fungovať. Ale koľko dievčat sa teraz pripája k hokejovým klubom? Nepotrebujem čísla, aby vedeli, čo sa deje. Práve hovorím s ľuďmi vo svojom okolí. “Pripúšťa, že nečinnosť a detská obezita zostávajú jednou z najväčších zlyhaní v krajine, ale naďalej tvrdí, že investícia vo výške 9 miliárd GBP na olympijské hry v Londýne pomohla. “Najhoršie, o čom by ste asi mohli povedať, je to, že sme prerušili tok.Bolo to krvácanie. “Čo je dosť ďaleko od inšpirovať Unibet generáciu, ale možno aj realistickejšie. Coe tiež chce nastaviť rekord priamo na ďalšiu aktuálnu problematiku – nešťastný príbeh olympijského štadióna. jeho špirála náklady a doteraz problematické manželstvo futbalu a atletiky.

“Tu je trochu retrofitting histórie tu. Nemohli ste sa dostať do dverí klubov, pretože nikto si nemyslel, že to bude môcť vyhrať. Šli sme do klubov.West Ham bol v nútenej správe, Tottenham jednoducho nechcel otvoriť dvere, “hovorí. “Záväzok, ktorý sme urobili, Unibet bol záväzok, ktorý sme urobili v štyroch organizáciách, keď sme túto ponuku absolvovali v Singapure a bolo treba ju oceniť.” IAAF nenašiel žiadny dôkaz, že Sebastian Coe vedel o údajných katarských “hnedých obálkach” čítať viac

Aj napriek bonhómiu okolo kancelárií BOA, nemožno sa vyhnúť návratu k inej úlohe Coe ako prezidenta IAAF.Spýtajte sa na pokračovanie vyšetrovania platieb, ktoré urobil syn Unibet bývalého bývalého prezidenta Lamine Diacka s bývalým pravým mužom Coe Nickom Daviesom a hovorí, že jednoducho nevie, argumentujúc, že ​​nezávislá etická komisia IAAF funguje presne tak.

Rovnako nedávne francúzske správy, ktoré potvrdzujú príbeh Guardian v roku 2014, že Diackov syn Papa Massata požiadal investičné spoločnosti v Katare o milióny dolárov. “Máme francúzske trestné stíhanie, ktoré ešte prebieha. Stále čakáme na výsledok diskusií CAS z minulého týždňa a ešte stále máme etický posudok, “hovorí Coe.

” Vždy som bol veľmi jasný o tom.Ak sa objavia slovenské stávkové kancelárie nejaké dôkazy o tom, že niektorá z týchto ponúk bola akokoľvek manipulovaná, odpoveďou je, že Unibet samozrejme sa na ne budeme pozerať. “Ale akákoľvek bolesť, ktorá tu ešte môže prísť žralok zamorené vody medzinárodnej športovej politiky, doma Coe môže uvažovať o diskrétnej štvorročnej obrátke. Dôkaz, hovorí, bol v medailóne v Riu. “Len ja dúfam, že v budúcnosti, keď sa vyrovnajú okruhy verejných výdavkov a dôjde k rozhodnutiam, len sa zamyslíme nad jednou vecou: my sú na tom najlepšie na svete, “hovorí. “Nikto to nerobí lepšie, nie je nikto, kto to robí s dôkladnejším plánovaním. Sme závistivou sveta a ľahko sa nám to nepodarí. “