Očekáváte příchod dítěte na světlo

Očekáváte příchod dítěte na světlo. Hlava prostě chodí kolem dokola – jak moc je třeba koupit: postýlku, přebalovací pult, , komoda pro dětské věci, kočárek… Tak v tomto seznamu potřebných věcí existuje a vysoké židle pro krmení. Určitě stejné, bez něj nelze obejít, ale, vážení budoucí maminky, nadechněte se s úlevou! Máte ještě minimálně je 6-7 měsíců, že by tzv. díry v rodinném rozpočtu a vybrat nejvhodnější právě pro vás a vaše dítě vysoké židle pro krmení. I když, někteří rodiče vidí potřebu od prvních dnů používání takového nábytku. A takové modely existují. Například Chicco Polly Magic Je 0+. Ale teď pojďme hovořit stejně o častější věkové skupině – 6+.

Takže pokud už je čas koupit židličku již teď, pak pečlivě si přečtěte následující tipy pro hledání daného zboží a učinit správné rozhodnutí.

Na první pohled, otázka o koupi – to není problém vůbec. Tam jsou peníze – kupovat luxusnější, ne – levnější. Nicméně, ne všechny tak jednoduché, jak by se mohlo zdát na začátku. Zde je několik bodů, na které je třeba při řešení tohoto problému:

1. Velikost a hmotnost má hodnotu. Dříve, než koupit židličku, zamyslete se, kde to bude u vás stát, kolik místa to bude trvat. Pokud žijete ve velkém domě – to je jedna věc, ale v kuchyni devět metrů čtverečních bude velmi obtížné umístit židlička, rozměry jehož sestavené (délka x šířka x výška): 80x65x105 viz Ano a hmotnost do 10kg málo atraktivní.

2. Bezpečnost. Důležité základní vlastnosti konstrukce. Třeba že bych židlička má stabilní a robustní rám, stejně jako bezpečnostní pásy. Kromě toho, materiály, z nichž je vyroben, by měla být potvrzena, být bezpečné, , ne obsahující (chemický prvek, používaný v průmyslu pro výrobu plastů). Pokud u jídelní židličky rádi pro krmení kola, ujistěte se, že je možné je opravit.

3. Péče. Významným faktorem je to, že by materiály, z nichž je vyroben židlička, snadno a . Při nákupu, podívejte se na to, aby polstrování bylo odnímatelné, a bylo možné ji prát nebo otřít vlhkou houbou.

4. Vzhled. Nepochybně, chtějí koupit vlastní všechny nejkrásnější a neobvyklé – není to jako u všech! Nicméně, ve snaze o vnější odvolání, nenechte si ujít nejdůležitějších bodů, na nichž závisí život a zdraví vašeho dítěte. Nezapomeňte, že si koupíte jen křeslo, jen dětský. Není to nová hračka!