LVbet promocje

Średnia marża w prematch wynosi 4%.

Na żywo

Szerokość geograficzna linii i obraz “Pari-match” na żywo powyżej średniej. Obraz na niepopularny mecz piłki nożnej podczas imprezy dociera do 40 rynków.

Średnia marża na żywo wynosi 8,5%.

Funkcje specjalne

Usługa CashOut pozwala klientowi zażądać wcześniejszego rozliczenia jego premii lub zakładu na żywo. Decyzja o zaspokojeniu prośby przyjmuje BC. W przypadku pozytywnej decyzji środki są natychmiast zapisywane na rachunku. Kwota, którą klient otrzymuje po kursie, zależy od współczynnika w momencie obstawiania i od bieżącego współczynnika na ten sam wynik.

Usługa VIP rate jest dostępna dla kont o saldzie 300 USD lub więcej (równowartość w rublach), natomiast saldo konta musi przekraczać maksymalne dozwolone dla wybranego meczu. Minimalna stawka VIP to 100 USD (równowartość w rublach). Dotyczy tylko stawek premii, które są przetwarzane ponad 20 minut przed wydarzeniem. Decyzja o spełnieniu żądania została podjęta przez BC, a stawka może zostać zaakceptowana lub odrzucona całkowicie. Maksymalna wypłata według stawki VIP to 1 milion USD.

Usługa “Zamówienie kursów” pozwala bukmacherowi oferować zakłady na kursy wyższe niż podane w linii. Rzeczywiste dla stawek 1 000 USD lub więcej (równowartość w rublach). Decyzja o zaspokojeniu prośby przyjmuje BC. Dodaj: w wywiadzie dla “bukmacherzy ratingowych” główny sprzedawca BC “Pari-Match” w 2015 roku zauważył, że wymagany współczynnik może lvbet promocje przekroczyć początkowy współczynnik o nie więcej niż 10%.

Stawki minimalne i maksymalne

Minimalny zakład na dowolne wydarzenie wynosi 20 rubli.

Pułap płatności w standardowej linii – 29 milionów rubli.

Platformy i zakłady na telefon komórkowy

BC “Pari-match” wykorzystuje własne oprogramowanie. Klienci mają możliwość korzystania z mobilnej wersji strony. “Pari-match” ma natywne aplikacje na systemy iOS i Android z funkcjonalnością odpowiadającą głównej wersji strony.