Jorge Linares odišiel do diaľky, aby získal nárok na ľahký titul Bet365

Antológ “Million Dollar” Crolla nedokázal ponúknuť zobrazenie, ktoré by zodpovedalo jeho monikerovi, keď Manchester bojovník stratil svoj ľahký titul WBA na 31-ročného Bet365 venezuelského Jorge Linares, ktorého triumf mu dal štvrtú korunu na troch deväť rokov po jeho prvej. Po záhadnej súťaži, ktorá prešla vzdialenosťou, bolo skóre jednomyseľným verdiktom 115-114, 117-111, 115-113 pre Linares.Pocítil správny výsledok a okraj víťazstva, keď Crolla získal len tri kolá 12.Anthony Joshua mohol čeliť Wladimir Klitschko, ak Tyson Fury stratí pásy Čítajte viac 29-ročný môže byť pyšný na Teak-tvrdý Linares vzdialenosť a tu nie je žiadny argument, pokiaľ ide o jeho srdce a ochota stáť a obchodovať so svojím súperom. Rovnako ako jeho úver bol Crolla post-porážka čestnosť. “Nemám žiadne sťažnosti,” povedal. “Kýval mi svet, nebudem klamať, moja hlava sa Bet365 stále otáča. Som absolútne vyčerpaný. Bolo to potešením sa s ním podeliť o prsteň a on je ten najlepší bojovník, s ktorým som bojoval, ale nikdy som oslávi straty.Musím sa uistiť, že vyhraj rematch. ”

Zatiaľ čo Eddie Hearn, promotér Crolly, potvrdil” dohodu “na druhom stretnutí, milostivý Linares povedal:” Manchesteru sme dali krásny boj a môžeme sprav to znovu. Prečo sa v budúcnosti nevrátiš do Manchesteru? Milujem to tu. ”

Ako Crolla pripustila, jasnou pravdou je, že Linares sa obrátil na ďaleko klasickejšiu výstava technického a čistého dierovania. Zakaždým, keď sa pripojil, zranil Crollu. To isté nemožno Bet365 povedať o Mancunianovi, ktorý samozrejme položil otázky Linaresu na príležitosť – jednoducho nie dosť často. V prvom kole každý človek mal nepredvídateľné zábery a odmietol dať pôdu.Crolla by bol oveľa šťastnejší z bojovníkov, ale dostal sa za jeho ľavý úder viac ako Linares podarilo svojím vlastným. Tieto otváracie tri minúty ilustrovali taktický prístup, o ktorom vstupné bonusy Bet365 hovoril domáci bojovník pred zápasom, ale na začiatku druhého kola sa Linares podarilo rýchlejšie vyložiť, aj keď jedna rána bola určite pod Crollovým pásom.V treťom kole zmyslom už bolo, že zatiaľ čo Crolla mohol byť držiteľom titulu, musel by sa obrátiť na kariérne vymedzenie displeja, ak sa má objaviť víťaz. Linares zdôraznil to sladkou kombinácie; neskôr ľavá horná riadka ublížila Crollovi, ktorá sa postavila proti Linaresovi do Bet365 rohu a pristátia, hoci jeho protivník sa rýchlo zbavil. Na začiatku štvrtej Crolly odpovedal tým, že našiel svoju najlepšiu podobu a pristál ťažké právo a zálohovanie Venezuela. O chvíľu neskôr rozhodca Terry O’Connor varoval Linaresa o malom údere. Napriek tomu opakoval taktiku – na boos z davu – a rozhodca bol opäť nútený vstúpiť. Ak to urobilo Crollu jasným víťazom štvrtého, piatok začal s ním pripnúť Linares späť s jeho najťažšie vzťahy.Linares bol teraz prerezaný cez ľavé oko, ale to mu nebránilo, aby zhrnul Crollu s krutým domom do svojho chrámu. Roztrhnutie, ktoré bolo očakávané, sa rozvíjalo a keď sa zlomili zvon pred šiestym, Crolla si nárokovala druhé kolo za sebou. Avšak toto bolo asi tak dobré ako to bolo pre Crollu. Po uskutočnení prstenca na zvuky armády siedmych Bet365 národov bieleho pruhu sa mu nepodarilo nájsť ťažké delostrelectvo potrebné na zastavenie Linaresu, pretože následné kolá sledovali vzorec prichádzajúcich výstrelov, ktoré Crolla našiel ťažko replikovať.

Popísal to ako potenciálny “starší boj”; kto by, ak by vyhral, ​​by mohol poháňať ho na jasné svetlá a lukratívne dni platenia Las Vegas.Ale pred davom, ktorý mal okolo 15 000 ľudí, vrátane Crollovho priateľa Wayne Rooneyho, Michaela Carricka a Wesa Morgana z Leicester City a Dannyho Simpsona, prišiel krátky a konečný zvonček sa grimasil, zdá sa, že vie toľko.

Crolla by samozrejme mala prísť znova a nádej bude, že táto noc sa dá čerpať, keď sa pokúsi získať svetový pás.

more: Bet365 online stávkovanie