Bet365 – stávková kancelária

Značka Bet365 je už dlho známa vo svete hazardných hier. V roku 1934, keď spoločnosť prijala prvú stávku na konské dostihy, začal príbeh slávnej spoločnosti, ktorá slúžila veľkému množstvu rôznych služieb. Bet365 začal s reálnymi stávkami a postupom času rozšíril ponuku pre každý typ odvetvia hazardných hier.

Samozrejme, s rozvojom internetu, online hry sa začali rozvíjať a dnes môžete hrať poker pod značkou Bet365, hrať si loto, robiť online športové stávky a využívať služby online kasína. Toto je Bet365, účel tejto revízie, ktorý podrobne rozoberá najdôležitejšie aspekty. Vysokú popularitu tejto platformy vysvetľuje celková koncepcia spoločnosti.

To vyplýva z mnohoročných skúseností v oblasti hazardných hier a ponúka vysoko kvalitný softvér, plnohodnotný podporný program pre verných zákazníkov, dobre fungujúci podporný servis a bonusovú ponuku pre nových hráčov.
Vysoko kvalitný bezproblémový softvér je základom akéhokoľvek online kasína. Bet365 kasíno softvér bol vyvinutý spoločnosťou Playtech, ktorá je najlepšou súčasťou globálneho online trhu so zábavným softvérom. Jasné grafické riešenie ponúka zákazníkom mnoho užitočných funkcií, ale čo je najdôležitejšie, ponúka množstvo hier v niekoľkých kategóriách.
Najobľúbenejšie sú rôzne druhy rulety, kartové hry, napríklad blackjack alebo poker a samozrejme veľa automatov a videohier. Viac ako 150 hier má vynikajúce grafické rozhranie a zvukové efekty, ktoré, našťastie, neprenášajú nad požadovanou výbavou. Bet365 ponúka všetky svoje produkty v modrej farebnej škále, čo ich značne odlišuje od kontúr. Všetky uvedené funkcie sú zahrnuté vo verzii Flash, ktorá sa spúšťa v prehliadačoch bez nutnosti inštalovať programy do počítača.

Ako investovať peniaze?

Rôzne elektronické peňaženky sú ponúkané za hotovosť prostredníctvom služby Click2Pay, Click a Buy, Neteller, PayPal, Skrill, WebMoney, Entropay, Instadebit alebo Paysafecard a Ukash. Pri použití všetkých uvedených služieb sa výška zákazníka zvyšuje o 15%. Pri použití platobných kariet Visa a MasterCard sa príspevok zvyšuje o 10%. Táto pevná ponuka je veľmi atraktívna a neovplyvňuje bonusy popísané nižšie.

Veľkosť a kvalita bonusov je hlavným magnetom pre každé online kasíno. Bet365 je už dávno jednou z najveľkolepejších spoločností a jeho ponuky boli rozlíšené, čo znamená, že zákazníci s rôznymi úrovňami dostupných finančných prostriedkov si budú môcť vybrať niečo pre seba. Základným kameňom je bonus na prvý vklad, toľko mien, hovoríme o zvýšení počiatočnej investície do účtu. Už počas fázy registrácie si zákazník zvolí nielen veľkosť bonusu, ale aj jednu zo štyroch možností, ktoré sa líšia podľa podmienok.

Všeobecnou požiadavkou je umiestniť investíciu a bonus aspoň 12-krát. Inými slovami, zákazník musí staviť na výšku vkladu a zvýšiť za ním niekoľkokrát, inak sa bonus nezapočíta. Ihneď po registrácii a kontrole herného programu má zákazník možnosť investovať do herného účtu a bonus bude účtovaný v závislosti od uloženej sumy.

zdroj: Bet365 vstupné bonusy ( alternativny link )