Európske futbalové pokrytie BT Sport: odpovedali na kľúčové otázky

Po zaplatení 897 miliónov GBP za práva na všetky zápasy Ligy majstrov a ligy Európy v priebehu troch rokov BT ukáže všetky 351 zápasov naživo na novom kanáli BT Sport Europe. Interaktívna služba umožní divákom prechádzať medzi zápasmi, zatiaľ čo nový program ukáže všetky ciele.BT Sport sa bude účtovať za európsky futbal zhora od augusta Prečítajte si viacBez BT Broadband stavky získam BT Sport zdarma. Budem to aj naďalej robiť?

Tu sa začína komplikovať. Stále dostanete BT Sport 1 (zobrazuje 38 zápasov v Premier League), ale na získanie BT Europe (BT Europe), BT Sport 2 a ESPN budete musieť zaplatiť 5 libier mesačne – okrem prípadov, . Je to bezplatné, ak inovujem na BT TV?

Áno.Ak prejdete z platformy Sky alebo Virgin Media na platformu spoločnosti BT, bude prinajmenšom v prvej sezóne. V ďalšom twistu však Sky Sports 3 a 4 v súčasnosti nie sú k bet 365 dispozícii na BT TV. Koľko to bude stáť, keby som nebral BT Broadband alebo BT TV?

V súčasnosti stojí 13,50 libier, Kanálov BT Sport cez Sky, ak si neaktualizujete BT Broadband alebo BT TV. BT zatiaľ neoznámi ceny za nasledujúcu sezónu. Bude prilákať nových zákazníkov?

Spoločnosť Sky Sports vydala čísla, ktoré ukazujú, že publikum Ligy majstrov je menej ako tretina a tvrdí, že Premier League sa zhoduje s predplatným, ktoré nie je európskou akciou. Generálny riaditeľ spoločnosti BT Spotrebiteľ John Petter zopakoval: “Ak sa niektorí z mojich konkurentov pokúsia ukázať, že nie sú obťažovaní, je to prekvapujúci spôsob, ako to urobiť.Je prekvapujúce, že sme oslávili skutočnosť, že ste znížili hodnotenie za jednu z vašich najatraktívnejších ponúk. “BT Sport odhalí Gary Lineker ako tvár pokrytia Ligy majstrov Čítať viacTo je koniec Ligy majstrov futbal na voľne vysielanej televízii ?

Ani nie. Ako súčasť svojej dohody BT musel súhlasiť s ukázať 12 zápasov Ligy majstrov a 14 zápasov Ligy Európy za sezónu nešifrovaných.Budú na ďalšom novom kanáli s názvom BT Showcase a prisľúbili, že ukážu každému konkurenčnému britskému klubu aspoň raz. Nie je to všetko trochu mätúce?

S rôznymi možnosťami sledovania Sky Sports (ktoré bude aj naďalej mať väčšinu akcií Premier League) a BT Broadband – z ponuky na požiadanie, ako je napríklad služba Now TV až po publikácie a mesačné predplatné – Najviac nákladovo efektívna možnosť bet365 bonus bude len ťažšie.

“Je pravda, že existuje niekoľko možností, ale budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby boli jasné najlepšie možnosti. Budeme písať našim existujúcim zákazníkom a ponúkneme im voľby a získať správnu odpoveď pre nich, “naliehal Petter. “Návrh nie je taký zložitý. S BT TV je zadarmo, ak ste s BT Broadband, potom BT Sport Europe je fiver. ”

zdroj: http://ro-bonus.com/nyquist-prevezme-florida-derby-showdown-ako-kentucky-derby/